Kvetináč Cubalibre, inšpirovaný ikonickým tvarom klasického pohára „tumbler", predstavuje dokonalú synergiu hravosti a elegantného štýlu, ktorá premení každý priestor na nezabudnuteľné miesto. Vďaka svojim veľkorysým rozmerom ponúka takmer neobmedzené možnosti využitia, pričom primárne slúži ako impozantný kvetináč, v ktorom nájdu svoj domov stredne veľké až veľké rastliny či bohaté kvetinové dekorácie.
Okrem estetickej funkcie v interiéri či exteriéri sa tento solitér dokáže v okamihu premeniť na originálny a štýlový chladič na nápoje. Stačí ho naplniť ľadom a vytvoriť tak obrovský dizajnový pohár, ktorý udrží fľaše v ideálnej teplote a zároveň sa stane prirodzeným stredobodom každej spoločenskej akcie. Pre ešte pôsobivejší efekt je k dispozícii aj svetelná verzia, ktorá vnáša neopakovateľnú atmosféru do lounge barov, verejných priestorov či na nočné záhradné terasy. Celkový charakter tohto kúsku je veselý, prekvapivý a príjemne neformálny, vďaka čomu je ideálnym spoločníkom pre moderné priestory určené na spájanie ľudí a zdieľanie spoločných zážitkov.
Všetky produkty kolekcie PLUST sú vyrobené z termoplastických živíc (PE), čo je materiál, ktorý poskytuje vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom (od -65°C do +85°C), rozbitiu a ultrafialovému žiareniu. Všetky produkty kolekcie PLUST sú úplne recyklovateľné.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | biela, sivá |
| Materiál: | polyetylén |
| Výška: | 98 cm |
| Šírka: | 88 cm |
| Priemer: | spodný 66 cm, vrchný 88 cm, vnútorný - dno 68 cm |
| Objem: | 176 l |
| Hmotnosť: | 26,2 kg |
| Údržba: | Zabráňte hromadeniu nečistôt a prachu na povrchoch. Pravidelne čistite navlhčenou špongiou a jemným čistiacim prostriedkom a opláchnite vodou. Vysušte utierkou. Vyhnite sa používaniu čistiacich prostriedkov obsahujúcich rozpúšťadlá a/alebo etylalkohol. |
| Upozornenie: | Neustále dlhodobé vystavenie priamemu slnečnému žiareniu môže spôsobiť zmenu farby a pôvodnej úpravy produktu |
| Obsah balenia: | 1x sada vonkajšieho osvetlenia s čiernym káblom v dĺžke 2,8 m (LED žiarovka: studené/neutrálne svetlo). |
| Na stiahnutie: |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

