Pondelok - Piatok 8.00 - 16.00

02/2044 2225

info@bunt.sk

 

O nás

Miesto, kde snívame aj žijeme svoje každodenné príbehy, kde zažívame radosť aj smútok, šťastie aj bolesť, zranenia aj nové precitnutia a nakoniec nachádzame vytúžený pokoj a rovnováhu. Domov. Náš vlastný svet otázok aj odpovedí, jedine tu môžeme byť sami sebou a sme chránení pred nečasom prichádzajúcich dní. Iba doma dokážeme nájsť všetko potrebné, čo patrí k nášmu životu a kde si uvedomujeme pravú hodnotu vecí.

  • 1_webp
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Náš príbeh

Náš príbeh

V živote je to veľakrát o správnom načasovaní. Je potrebné, aby sa v jednej chvíli stretlo viacero udalostí, ktoré vo finále do seba krásne zapadnú a vy sa zrazu ocitnete na úplne inej životnej ceste, a s troškou šťastia na tej, ktorú ste mali vo svojich predstavách už dlhšie. Takto nejak sa začala aj moja cesta spojená s dizajnom. Vždy bol dôležitou súčasťou môjho života, ale až keď sme sa doma začali aktívnejšie zaoberať štýlom vlastného bývania, sa posunul na novú úroveň.

Keďže sme už mali za sebou niekoľko, viac či menej vydarených pokusov o vytvorenie a dotvorenie nášho domova, pri vytváraní nášho súčasného bývania sme sa pre zmenu rozhodli pre spoluprácu s odborníkmi a nechali si poradiť. Výsledkom je úžasné miesto na bývanie, ktoré spĺňa všetky naše požiadavky.

Aj vďaka tejto prínosnej spolupráci sme začali dizajn v interiéri vnímať inak. Ako niečo, čo nielen odráža naše momentálne rozpoloženie, ale aj ako niečo, čo ho dokáže meniť. Zatiaľ čo niektoré kúsky u nás doma predstavujú milú spomienku a kúsok atmosféry minulosti, iné, tie novšie, sú akýmsi osviežením, znamením a aj nádejou, že veci sa neustále menia, vyvíjajú a my spolu s nimi. Všetky dizajnové prvky a nábytok v našej domácnosti spoločne dokonale harmonizujú a vytvárajú tak našu vlastnú jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru, náš domov.

Dolaďovanie interiéru tými správnymi interiérovými doplnkami zvyčajne býva veľmi príjemnou finálnou fázou celého projektu, no práve táto časť nám zabrala najviac času a úsilia. Väčšinu doplnkov sme si nakoniec zaobstarali v zahraničných obchodoch. Niekedy v tom čase začal pomaly dozrievať a naberať reálne kontúry nápad na náš vlastný obchod s interiérovými doplnkami a nábytkom, na BUNT.

Silvia Kosová

Kompetencie

Zabezpečíme expresnú dostupnosť produktov. Našou výhodou je vysoká dostupnosť produktov, vďaka čomu dokážeme byť o krok vpred pred konkurenciou.

Čítaj viac

Vášne

Do nášho podnikania sa za každých okolností snažíme prinášať ústretovosť a ľudskosť. Prejavujú sa nielen v osobnejšom prístupe k vám, ale aj v produktoch, ktoré ponúkame. Nie sme len ďalší anonymný e-shop, snažíme sa ukázať, že za značkou stoja skutoční ľudia.

Čítaj viac

Hodnoty

Nemohli by sme ma pokračovať v našom podnikaní, ak by sme neboli féroví a korektní. Sme takí k vám, k našim dodávateľom, aj k sebe samým. Vystupujeme priamo a otvorene a naše slovo vždy platí.

Čítajte viac

Kompetencie

Zabezpečíme expresnú dostupnosť produktov

Našou výhodou je vysoká dostupnosť produktov, vďaka čomu dokážeme byť o krok vpred pred konkurenciou. Aj prémiové značky, ktoré v slovenských domácnostiach nie sú bežné, sa snažíme dodať v čo najkratšom možnom čase.

Dizajn si starostlivo vyberáme

Vyberáme si produkty, ktoré svojím spracovaním, kvalitou a dizajnom spĺňajú naše vysoké požiadavky. Náš výber konzultujeme s odborníkmi – architektmi, ktorí sa orientujú v najnovších dizajnových trendoch. Ponúkame a predávame len to, čo sa nám naozaj páči.

Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá

Chceme vám priniesť to najvyššie pohodlie pri výbere i pri samotnom nakupovaní. Fyzickou dostupnosťou a kvalitou našich produktov vám ušetríme čas a príjemnou komunikáciou zabezpečíme, aby nakupovanie v našom obchode bolo pre vás pozitívnym zážitkom.

Vášne

Do podnikania prinášame osobný prístup

Do nášho podnikania sa za každých okolností snažíme prinášať ústretovosť a ľudskosť. Prejavujú sa nielen v osobnejšom prístupe k vám, ale aj v produktoch, ktoré ponúkame. Nie sme len ďalší anonymný e-shop, snažíme sa ukázať, že za značkou stoja skutoční ľudia.

Ctíme si dizajn a kladieme dôraz na maličkosti

Dizajn pre nás znamená emóciu, náladu, ktorú v ľuďoch vyvoláva. Aj v spolupráci s odborníkmi sa snažíme vyberať také produkty a značky, ktoré vám svojím dizajnom prinesú radosť viacnásobne – pri objednávaní, rozbaľovaní, zariaďovaní, ale aj každodennom pohľade na naše kúsky.

Prinášame radosť do vašej každodennosti

Sme presvedčení, že aj prostredníctvom našich produktov môže získať každodenný stereotyp svoj pôvab. Vhodne zvolené dizajnové doplnky začnú rozprávať vlastný príbeh vo vašich domácnostiach, čo prináša radosť nielen vám, ale aj nám.

Hodnoty

Férovosť a korektnosť je u nás na prvoradá

Nemohli by sme ma pokračovať v našom podnikaní, ak by sme neboli féroví a korektní. Sme takí k vám, k našim dodávateľom, aj k sebe samým. Vystupujeme priamo a otvorene a naše slovo vždy platí.

Nie sme morálne flexibilní

Záleží nám na pôvode značiek a produktov, ktoré pre vás vyberáme. Vieme presne, čo vám chceme ponúknuť, a preto nerobíme žiadne kompromisy v dizajne, ani vo výrobe. Kvalita, ktorú ponúkame, vždy zodpovedá svojej cene.

Starostlivosť o zákazníka u nás nekončí nákupom

Spokojný zákazník je náš obľúbený zákazník. Aby sme vašu spokojnosť maximalizovali, náš záujem o vás pokračuje aj po nákupe. Pýtame sa na vašu skúsenosť, aby sme s vami boli v kontakte a zároveň vďaka spätnej väzbe vylepšili naše služby.

O BUNT®

O BUNT®

BUNT (vyslovuje sa rovnako ako sa píše) znamená pestrý, plný farieb, kontrastov a nečakaných spojení a tak je naším cieľom ponuku postupne rozširovať, spestrovať a prinášať tak radosť do vašej každodennosti. Sme presvedčení, že aj prostredníctvom našich produktov môže získať každodenný stereotyp svoj pôvab. Vhodne zvolené dizajnové doplnky a nábytok začnú rozprávať vlastný príbeh vo vašich domácnostiach, čo prináša radosť nielen vám, ale aj nám.

Kladieme dôraz aj na udržateľnosť, preto u nás nájdete kvalitné produkty, ktoré budú súčasťou vašich domovov dlhú dobu. Okrem ponuky zahraničných značiek sa orientujeme aj na slovenských dodávateľov a jedinečný lokálny dizajn.

Dizajn pre nás znamená naozaj veľa, je o emócii, o nálade, ktorú v ľuďoch vyvoláva, preto sme sa rozhodli aj v tomto prípade spolupracovať s architektmi, ktorí sa orientujú v najnovších dizajnových trendoch európskeho štýlu a spolu s nimi pre vás vyberať také produkty a značky, ktoré vám svojím dizajnom prinesú radosť viacnásobne, pri objednávaní, rozbaľovaní, zariaďovaní, ale aj každodennom pohľade na naše kúsky.

Nalaďte sa spolu s nami na tieto príbehy, kde autentický minimalistický dizajn, kvalita prevedenia a čistá funkcionalita v spojení s prírodou obohatia vaše vnímanie života a sveta o nový rozmer.

Cíťte sa u nás ako doma.

Silvia Kosová

CEO, founder
business & marketing

Aleš Kos

co-founder
business & strategy

Jozef Zachar

operation & customer care

Veronika Galková

UX & process design

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti