ferm LIVING

ferm LIVING

 

Dánska značka ferm LIVING je charakteristická autentickým dizajnom a čistou funkčnosťou. Založila ju dizajnérka Trine Andersen: „Všetko to začalo tapetou, alebo skôr jej nedostatkom... V roku 2005 som sa s manželom presťahovala do nového domu a nemohla som nájsť tapetu, ktorá by vyhovovala nášmu vkusu. Preto som sa rozhodla vytvoriť si svoju vlastnú, výsledkom bolo desať rôznych tapiet. Prihlásila som ich na dánsky veľtrh, ale nemohla som si dovoliť vyrobiť všetkých desať dizajnov, takže s jednou tapetou a hrsťou návrhov v rukách sa zrodil ferm LIVING."

Kolekcie nábytku, doplnkov a osvetlenia od ferm LIVING svojimi mäkkými tvarmi, bohatými textúrami a plnými farbami umožňujú vytvoriť autentickú a neopakovateľnú atmosféru, zatiaľ čo avantgardné tvary, nápadné vzory a zaujímavé detaily dodávajú produktom nádych nečakaného. Zo základne v Kodani spolupracuje ferm LIVING s remeselníkmi z celého sveta a spája svoj škandinávsky základ s globálnymi zručnosťami a tradíciami.

 

ferm LIVING

320 položiek

Výrobca:

Farba:

Typ materiálu:

Ideálne do:

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*