A klasszikus „tumbler" pohár ikonikus formája által ihletett Cubalibre kaspó a játékosság és az elegáns stílus tökéletes szinergiáját képviseli, amely minden teret felejthetetlen helyszínné varázsol. Nagvonalú méreteinek köszönhetően szinte korlátlan felhasználási lehetőséget kínál: elsődlegesen impozáns kaspóként szolgál, amelyben közepes és nagy méretű növények, vagy gazdag virágdekorációk lelhetnek otthonra.
Az enteriőrben és kültéren egyaránt érvényesülő esztétikai funkciója mellett ez a különleges darab egy szempillantás alatt eredeti és stílusos italhűtővé alakítható. Elég megtölteni jéggel, és máris egy óriási dizájn-poharat kapunk, amely ideális hőmérsékleten tartja az üvegeket, miközben minden társasági esemény természetes középpontjává válik. A még lenyűgözőbb hatás érdekében világító változatban is elérhető, amely megismételhetetlen hangulatot kölcsönöz a lounge bároknak, közösségi tereknek vagy az éjszakai kerti teraszoknak. A termék összkaraktere vidám, meglepő és kellemesen kötetlen, így ideális kísérője a modern, közösségi élményekre tervezett tereknek.
A PLUST kollekció összes terméke hőre lágyuló gyantákból (PE) készül, ami kiváló ellenállást biztosít az időjárási viszonyokkal szemben (–65°C-tól +85°C-ig), töréssel és ultraibolya sugárzással szemben. A PLUST kollekció összes terméke teljesen újrahasznosítható.
További információk
További információk
| Szín: | fehér, szürke |
| Anyag: | polietilén |
| Magasság: | 98 cm |
| Szélesség: | 88 cm |
| Átmérő: | alsó átmérő 66 cm, felső átmérő 88 cm, belső fenékátmérő 68 cm |
| Súly: | 26,2 kg |
| Karbantartás: | Akadályozza meg a szennyeződés és por felhalmozódását a felületeken. Rendszeresen tisztítsa meg nedves szivaccsal és enyhe tisztítószerrel, majd öblítse le vízzel. Törölje szárazra ruhával. Kerülje az oldószert és/vagy etil-alkoholt tartalmazó tisztítószerek használatát. |
| Figyelmeztetés: | A közvetlen napfénynek való folyamatos, hosszú távú kitettség a termék színének és eredeti felületének megváltozását okozhatja |
| A csomag tartalma: | 1x kültéri világítás készlet 2,8 m hosszú fekete kábellel (LED izzó: hideg/neutrális fény). |
| Letöltés: |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

