Radua crystal

Radua Crystal 

 

Radua crystal je česká značka autorského skla, ktoré navrhuje a vyrába dizajnérka Radua Kaňáková Zneikahová. Prvýkrát sa stretla so sklárskym remeslom už v detstve. Ako malá veľmi rada pozorovala svoju mamu pri práci v dielni a vnímala jej lásku k ručnej výrobe skla. Láska ku sklu v nej zostala a Radua podľahla rovnakému kúzlu ako jej mama. V roku 1994 založila značku Radua crystal a splnila si tak svoj veľký sen. Odvtedy prináša krásne dizajnérske kúsky s nádychom minimalizmu v niekoľkých kolekciách, ktoré sú rôznorodé tvarmi, štýlom aj možnosťami použitia.

Všetky tieto krásne sklenené produkty z bezolovnatého krištáľu, ktoré sa vyrábajú v malej rodinnej dielni v srdci kraja českých sklárov, však majú jedno spoločné – v každom kúsku nájdete kúsok emócie, či už sa rozhodnete preskúmať staré dobré časy s kolekciou Marie, necháte sa unášať nežnou krásou v modernej kolekcii Slza, alebo sa budete kochať lomom svetla, ktorý prináša kolekcia Optiš.

Každý deň môže priniesť pocit hrejivého domova, bezpečia a príjemnej atmosféry, kvôli ktorým sa vždy s radosťou budete vracať domov. S dizajnovými sviečkami od Radua crystal zažijete relaxáciu plnú vôní a estetických zážitkov z tohto krásneho krištáľu.

 

Radua crystal

45 položiek

Výrobca:

Farba:

Typ materiálu:

Ideálne do:

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*