Kolekcia Vela, ktorú navrhli renomovaní art direktori zo štúdia BrogliatoTraverso, je oslavou čistých línií a organickej estetiky. Základnou filozofiou kolekcie je poetické pozorovanie plachiet napnutých vo vetre, pričom tento ladný a dynamický detail dizajnéri pretavili do harmonických tvarov celej produktovej línie.
Konferenčný stolík Vela je dokonalým a neodmysliteľným partnerom k ikonickému kreslu či pohovke z rovnakej kolekcie. Tento kúsok čerpá inšpiráciu z poetického pohybu vetrom napnutých plachiet, čo sa odráža v jeho harmonickom, obopínajúcom tvare a plynulých líniách. Stolík Vela však nie je len estetickým solitérom, ale aj vysoko funkčným prvkom. Vo svojom vnútri ukrýva diskrétny a praktický úložný priestor, ktorý umožňuje efektívne usporiadať akýkoľvek kontext bez toho, aby ste museli obetovať čistotu a eleganciu dizajnu.
Skutočná hodnota kolekcie Vela sa však skrýva v majstrovských detailoch, ktoré odkazujú na precíznosť tradičného talianskeho remesla. Najvýraznejším prvkom stolíka je unikátny vyvýšený šev, ktorý lemuje okraje a definuje jeho kontúry. Tento vizuálny a hmatový prvok s lesklým povrchom vytvára pôsobivý kontrast s matným telom stolíka, čím vzniká luxusný trojrozmerný efekt. Tento krajčírsky detail nielenže dodáva stolíku eleganciu a definíciu, ale zároveň evokuje typickú precíznosť a starostlivosť talianskej výroby, vďaka čomu je stolík Vela skutočným funkčným šperkom každého moderného interiéru či terasy.
Všetky produkty kolekcie PLUST sú vyrobené z termoplastických živíc (PE), čo je materiál, ktorý poskytuje vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom (od -65°C do +85°C), rozbitiu a ultrafialovému žiareniu. Všetky produkty kolekcie PLUST sú úplne recyklovateľné.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | biela |
| Materiál: | polyetylén |
| Výška: | 33 cm |
| Priemer: | 70 cm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Údržba: | Zabráňte hromadeniu nečistôt a prachu na povrchoch. Pravidelne čistite navlhčenou špongiou a jemným čistiacim prostriedkom a opláchnite vodou. Vysušte utierkou. Vyhnite sa používaniu čistiacich prostriedkov obsahujúcich rozpúšťadlá a/alebo etylalkohol. |
| Upozornenie: | Neustále dlhodobé vystavenie priamemu slnečnému žiareniu môže spôsobiť zmenu farby a pôvodnej úpravy produktu |
| Obsah balenia: | 1x sada vonkajšieho osvetlenia s čiernym káblom v dĺžke 2,8 m (LED žiarovka: studené/neutrálne svetlo). |
| Na stiahnutie: |
| Kolekcia | |
| Značka | Viac od značky PLUST collection |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

