Kolekcia Vela, ktorú navrhli renomovaní art direktori zo štúdia BrogliatoTraverso, je oslavou čistých línií a organickej estetiky. Základnou filozofiou kolekcie je poetické pozorovanie plachiet napnutých vo vetre, pričom tento ladný a dynamický detail dizajnéri pretavili do harmonických tvarov celej produktovej línie.
Lampa Vela predstavuje odvážnu a sofistikovanú reinterpretáciu archetypu klasickej lampy s tienidlom. Dizajnéri v tomto kúsku spojili hravý pop-artový vizuál s rafinovanou eleganciou, čomu dominujú plynulé organické krivky a nezvyčajne štíhla základňa. Výsledkom je objekt, ktorý okamžite upúta pozornosť a vnesie do priestoru modernú dynamiku.
Skutočný luxus sa skrýva v detailoch – mosadzný prstenec, ktorý obopína telo lampy, zvýrazňuje jej celkový objem a vytvára elegantný materiálový kontrast, typický pre špičkový taliansky dizajn. Vo verzii White Light sa Vela mení na fascinujúcu svetelnú sochu. Rozptyľuje mäkkú, teplú a obopínajúcu žiaru, ktorá dokáže v podvečerných hodinách vytvoriť neopakovateľnú a intímnu atmosféru. Či už ju umiestnite ako solitér v interiéri, alebo ňou dotvoríte atmosféru v exteriéri, lampa Vela povýši osvetlenie na umelecký zážitok.
Všetky produkty kolekcie PLUST sú vyrobené z termoplastických živíc (PE), čo je materiál, ktorý poskytuje vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom (od -65°C do +85°C), rozbitiu a ultrafialovému žiareniu. Všetky produkty kolekcie PLUST sú úplne recyklovateľné.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | biela |
| Materiál: | polyetylén |
| Výška: | 184 cm |
| Šírka: | 66 cm |
| Hĺbka: | 66 cm |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Údržba: | Zabráňte hromadeniu nečistôt a prachu na povrchoch. Pravidelne čistite navlhčenou špongiou a jemným čistiacim prostriedkom a opláchnite vodou. Vysušte utierkou. Vyhnite sa používaniu čistiacich prostriedkov obsahujúcich rozpúšťadlá a/alebo etylalkohol. |
| Upozornenie: | Neustále dlhodobé vystavenie priamemu slnečnému žiareniu môže spôsobiť zmenu farby a pôvodnej úpravy produktu |
| Obsah balenia: | 1 x súprava pre osvetlenie s 3 x LED žiarovkou max. 13W (žiarovka nie je súčasťou balenia). |
| Na stiahnutie: |
| Kolekcia | |
| Značka | Viac od značky PLUST collection |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

