Kolekcia Vela, ktorú navrhli renomovaní art direktori zo štúdia BrogliatoTraverso, je oslavou čistých línií a organickej estetiky. Základnou filozofiou kolekcie je poetické pozorovanie plachiet napnutých vo vetre, pričom tento ladný a dynamický detail dizajnéri pretavili do harmonických tvarov celej produktovej línie.
Pohovka Vela predstavuje prirodzenú evolúciu ikonického kresla Vela a transformuje jeho poetický vizuálny jazyk do podoby jediného, monumentálneho a sochárskeho objemu, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytol štýlové útočisko pre relaxáciu viacerých ľudí súčasne. Celý tvar pohovky pôsobí neuveriteľne organicky, akoby ho po dlhé roky formovala samotná neviditeľná sila vetra. Práve táto premyslená asymetria vnáša do každej nábytkovej kompozície modernú dynamiku a vizuálny pohyb, ktorý okamžite upúta pozornosť.
Skutočná hodnota kolekcie Vela sa však skrýva v majstrovských detailoch, ktoré odkazujú na precíznosť tradičného talianskeho remesla. Najvýraznejším prvkom pohovky je unikátny vyvýšený šev, ktorý lemuje okraje konštrukcie a definuje jej kontúry. Tento vizuálny a hmatový prvok s lesklým povrchom vytvára pôsobivý kontrast s matným telom pohovky, čím vzniká luxusný trojrozmerný efekt.
Všetky produkty kolekcie PLUST sú vyrobené z termoplastických živíc (PE), čo je materiál, ktorý poskytuje vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom (od -65°C do +85°C), rozbitiu a ultrafialovému žiareniu. Všetky produkty kolekcie PLUST sú úplne recyklovateľné.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | béžová, biela, červená, sivá |
| Materiál: | polyetylén |
| Výška: | 83 cm |
| Šírka: | 190 cm |
| Hĺbka: | 93 cm |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Údržba: | Zabráňte hromadeniu nečistôt a prachu na povrchoch. Pravidelne čistite navlhčenou špongiou a jemným čistiacim prostriedkom a opláchnite vodou. Vysušte utierkou. Vyhnite sa používaniu čistiacich prostriedkov obsahujúcich rozpúšťadlá a/alebo etylalkohol. |
| Upozornenie: | Neustále dlhodobé vystavenie priamemu slnečnému žiareniu môže spôsobiť zmenu farby a pôvodnej úpravy produktu |
| Na stiahnutie: |
| Kolekcia | |
| Značka | Viac od značky PLUST collection |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

