Charakteristickou črtou nástennej otočnej lampy Arum je organicky tvarované tienidlo v tvare listu, elegantne zavesené na zakrivenom kovovom oblúku. Matné, sivobiele vnútro tienidla rozptyľuje mäkké a rovnomerne rozložené svetlo, a rameno lampy obsahuje otočný držiak, ktorý umožňuje otáčanie lampy do všetkých smerov a poskytuje tak optimálne svetlo v každej situácii. Dizajnová lampa je vybavená textilným káblom s vypínačom a dodávaná s nástenným držiakom, ktorý zaručí bezpečné uchytenie lampy na vašej stene. Verzia „hardwired" je určená na priame zapojenie do steny, vďaka čomu nenarúša čistý dizajn žiadny viditeľný kábel.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | béžová |
| Materiál: | konštrukcia z práškovaného železa a hliníkové tienidlo, žiarovka E14 (nie je súčasťou balenia), 2,6 m textilný kábel s vypínačom, matné sivobiele vnútro tienidla |
| Výška: | 47 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Hĺbka: | 44 cm |
| Hmotnosť: | 0,9 kg |
| Údržba: | Utierajte vlhkou handričkou |
| Upozornenie: | Napätie: 220-240 V - 50 Hz. Zdroj svetla: žiarovka E14 s max žiarivosťou 12 W LED (nie je súčasťou balenia). Smer tienidla je možné prispôsobiť podľa potreby. |
| Na stiahnutie: |
| Kolekcia | |
| Značka | Viac od značky Ferm Living |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

