Az Arum elforgatható fali lámpa jellegzetessége az organikus, levél formájú lámpabúra, amely elegánsan függ egy ívelt fémíven. A búra matt, törtfehér belső felülete lágy és egyenletesen eloszló fényt áraszt, a lámpakar pedig forgatható rögzítéssel rendelkezik, amely lehetővé teszi a lámpa minden irányba történő elfordítását, így minden helyzetben optimális megvilágítást biztosít. Ez a dizájnlámpa kapcsolóval ellátott textilkábellel felszerelt, és fali tartóval együtt érkezik, amely garantálja a lámpa biztonságos rögzítését a falon. A „hardwired" kivitel közvetlen fali csatlakozásra készült, így látható kábel nem töri meg a letisztult megjelenést.
További információk
További információk
| Szín: | bézs |
| Anyag: | porszórt vas szerkezet és alumínium búra, E14 izzó (nem tartozék), 2,6 m textilkábel kapcsolóval, matt törtfehér búrabelső |
| Magasság: | 47 cm |
| Szélesség: | 27 cm |
| Mélység: | 44 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Karbantartás: | Törölje át nedves ruhával. |
| Figyelmeztetés: | Feszültség: 220-240 V - 50 Hz. Fényforrás: E14 izzó max. 12 W LED (nem tartozék). A lámpabúra iránya szükség szerint állítható. |
| Kollekció: | |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

