Objavte fascinujúci príbeh Armillaria, v ktorom sa organické tvary snúbia s nekompromisnou funkčnosťou. Dizajn Armilaria vyrastá zo spoločného estetického základu, podobne ako koreňový systém v prírode, z ktorého pučia rozmanité formy s unikátnym využitím. Stôl Armillaria je dokonalým stelesnením tejto filozofie, pričom jej nadčasový taliansky dizajn a plynulé línie z nej robia výrazný estetický solitér, ktorý okamžite pritiahne pohľad v každom modernom interiéri.
Tento kúsok je vyrobený modernou technológiou rotačného tvarovania, ktorá mu dodáva nielen ikonický monolitický vzhľad, ale predovšetkým mimoriadnu odolnosť a dlhú životnosť. Vďaka týmto vlastnostiam je stôl ideálnou voľbou pre vysoko frekventované verejné priestory, štýlové bary, reštaurácie či náročné contract projekty, kde sa vyžaduje spojenie vizuálnej atraktivity a maximálnej funkčnosti.
Vysoká farebná variabilita a dostupnosť v širokej škále trendových odtieňov zaručujú, že sa stôl Armillaria dokonale prispôsobí vašej dizajnovej vízii, či už hľadáte jemný doplnok alebo odvážny akcent. Jeho univerzálnosť podčiarkuje aj fakt, že vďaka použitým materiálom vynikne nielen v interiéri, ale skvele poslúži aj ako štýlový prvok na terase či v exteriéri.
Vrchné veko nie je pevnou súčasťou balenia, čo vám dáva slobodu v jeho výbere z viacerých farebných variantov a prispôsobením si dizajnu podľa vlastných preferencií.
Tip: Dno stola obsahuje odnímateľné veko, vďaka čomu je možné ho vyplniť vreckami so suchým pieskom pre extra zaťaženie.
Všetky produkty kolekcie PLUST sú vyrobené z termoplastických živíc (PE), čo je materiál, ktorý poskytuje vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom (od -65°C do +85°C), rozbitiu a ultrafialovému žiareniu. Všetky produkty kolekcie PLUST sú úplne recyklovateľné.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | biela, čierna, hnedá, sivá, zlatá |
| Materiál: | polyetylén |
| Výška: | 96 cm |
| Priemer: | 63 cm |
| Hmotnosť: | 10,9 kg |
| Údržba: | Zabráňte hromadeniu nečistôt a prachu na povrchoch. Pravidelne čistite navlhčenou špongiou a jemným čistiacim prostriedkom a opláchnite vodou. Vysušte utierkou. Vyhnite sa používaniu čistiacich prostriedkov obsahujúcich rozpúšťadlá a/alebo etylalkohol. |
| Upozornenie: | Neustále dlhodobé vystavenie priamemu slnečnému žiareniu môže spôsobiť zmenu farby a pôvodnej úpravy produktu |
| Obsah balenia: | Veko na stôl nie je súčasťou balenia. |
| Na stiahnutie: |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

