Kolekcia Vela, ktorú navrhli renomovaní art direktori zo štúdia BrogliatoTraverso, je oslavou čistých línií a organickej estetiky. Základnou filozofiou kolekcie je poetické pozorovanie plachiet napnutých vo vetre, pričom tento ladný a dynamický detail dizajnéri pretavili do harmonických tvarov celej produktovej línie.
Ústredným prvkom kolekcie je kreslo Vela, ktoré tento vizuálny príbeh interpretuje prostredníctvom objímajúcej siluety, vnášajúcej pokoj a nadčasový štýl do akéhokoľvek prostredia. Vďaka svojmu veľkorysému objemu a ergonomickému tvarovaniu ponúka kreslo mimoriadne pohodlné sedenie bez akýchkoľvek kompromisov. Jeho všestrannosť umožňuje, aby prirodzene zapadlo do štýlových moderných domácností, ale aj do reprezentatívnych komerčných priestorov, ako sú hotelové lobby, salóniky či dizajnové kancelárie. Hoci pôsobí nesmierne sofistikovane, kreslo v sebe nezaprie svoju „outdoorovú dušu". Je vyrobené z prvotriednych materiálov a vybavené praktickým funkčným odtokovým otvorom na vodu, čo zaručuje vysokú odolnosť voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a mimoriadnu životnosť pri využití na terasách či v záhradách.
Skutočná hodnota kolekcie Vela sa však skrýva v majstrovských detailoch, ktoré odkazujú na precíznosť tradičného talianskeho remesla. Najvýraznejším prvkom kresla je unikátny vyvýšený šev, ktorý lemuje okraje konštrukcie a definuje jej kontúry. Tento vizuálny a hmatový prvok s lesklým povrchom vytvára pôsobivý kontrast s matným telom kresla, čím vzniká luxusný trojrozmerný efekt.
Tip: Dno kresla obsahuje odnímateľné veko, vďaka čomu je možné kreslo vyplniť vreckami so suchým pieskom pre extra zaťaženie.
Všetky produkty kolekcie PLUST sú vyrobené z termoplastických živíc (PE), čo je materiál, ktorý poskytuje vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom (od -65°C do +85°C), rozbitiu a ultrafialovému žiareniu. Všetky produkty kolekcie PLUST sú úplne recyklovateľné.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | biela |
| Materiál: | polyetylén |
| Výška: | 82 cm |
| Šírka: | 102 cm |
| Hĺbka: | 88 cm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Údržba: | Zabráňte hromadeniu nečistôt a prachu na povrchoch. Pravidelne čistite navlhčenou špongiou a jemným čistiacim prostriedkom a opláchnite vodou. Vysušte utierkou. Vyhnite sa používaniu čistiacich prostriedkov obsahujúcich rozpúšťadlá a/alebo etylalkohol. |
| Upozornenie: | Neustále dlhodobé vystavenie priamemu slnečnému žiareniu môže spôsobiť zmenu farby a pôvodnej úpravy produktu |
| Obsah balenia: | 1x sada vonkajšieho osvetlenia s čiernym káblom v dĺžke 2,8 m (LED žiarovka: studené/neutrálne svetlo). |
| Na stiahnutie: |
| Kolekcia | |
| Značka | Viac od značky PLUST collection |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

