Mlynček na čierne korenie Craft, veľký – dub/čierny

NOVINKA

Veľký dizajnový mlynček Craft na čierne korenie z dubového dreva a čierneho mramoru od dánskej značky Normann Copenhagen.

115 € s DPH

Dostupnosť: Skladom u nás – 2 až 5 ks

Doručíme dňa: 3.12.2021

Výrobca: Normann Copenhagen

Craft predstavuje luxusnú kolekciu kuchynského náčinia vyrobeného z prírodných materiálov: z mramoru a dubového dreva. Vďaka prirodzenej hmotnosti a nádhernému spracovaniu materiálov z kuchynského náčinia vyžaruje kvalita a jedinečnosť. Rad Craft pozostáva z mlynčekov na soľ a korenie v dvoch veľkostiach, valčeka na cesto, mažiara s tĺčikom, stojana na papierové utierky, ako aj soľničky, koreničky a dóz na soľ a korenie. S týmto širokým sortimentom si jednoducho zariadite kuchyňu vo výraznom štýle.

Craft prináša sortiment kuchynského náčinia, pri ktorom ide ruka v ruke výborná kvalita s exkluzívnymi prírodnými materiálmi. V mlynčeku Craft sa nachádza keramický mlecí mechanizmus CrushGrind®. CrushGrind® je jednou z popredných značiek na trhu s mlynčekmi. Mlecí mechanizmus bol podrobený testovaniu a v bežnej domácnosti sa môže používať na mletie soli a korenia až 200 rokov bez výrazného opotrebovania.

Doplnkové informácie

Farba: čierna, prírodná
Materiál: dubové drevo, mramor, keramický mlynček CrushGrind®
Ideálne do: kuchyňa, jedáleň
Výška: 27 cm
Priemer: 7,5 cm
Výrobca: Normann Copenhagen
Údržba: Čistite vlhkou handričkou

Alternatívne produkty

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*