Kreslo Buur s ľahkosťou spája pohodlie a eleganciu vďaka luxusne polstrovanému sedadlu a operadlu. Kreslo navrhnuté v spolupráci so spoločnosťou Says Who má výrazné, zakrivené opierky na ruky vyrobené z dubového dreva s certifikáciou FSC™, ktoré nádherne kopírujú prirodzený vzhľad a zvýrazňujú jeho zaoblený dizajn. Vďaka precíznej konštrukcii a podmanivému čalúneniu vás kreslo Buur zavedie do sveta nehy a relaxácie, kde zažijete skutočne hrejivé objatie. Estetika kresla Buur inšpirovaná vintage štýlom vytvára luxusný výstavný kúsok v každej miestnosti, ktorý vydrží generácie.
Uvedená cena platí pre variant Buur Lounge Chair v kvalite látky Raw Bouclé a farebnom prevedení Natural. Čalúnenie si môžete objednať v rôznych variantoch a farebných prevedeniach, ktoré nájdete v informačnom liste produktu a vo vzorkovníku poťahových materiálov, čo vám umožňuje vytvoriť svoj vlastný unikátny kus nábytku. V prípade vášho záujmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo osobne v našom showroome.
Tento produkt je vyrábaný na objednávku podľa osobitných požiadaviek zákazníka. Čalúnenie pre tento produkt si môžete vybrať z radu vysokokvalitných tkanín v rôznych farbách a vzoroch, a vytvoriť si tak svoj vlastný kus nábytku. Upozorňujeme, že produkty vyrobené na zákazku nie je možné vymeniť ani vrátiť.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | prírodná |
| Materiál: | Tkanina: Raw Bouclé v zložení 40 % vlna, 36 % bavlna, 17 % ľan, 7 % polyester. Sedadlo/opierka chrbta: drevená konštrukcia s vysoko pružnou PU penou a polyesterovou výplňou. Podrúčky: tmavo morený dub s certifikáciou FSC™. |
| Výška: | 87 cm |
| Šírka: | 75 cm |
| Hĺbka: | 84 cm |
| Výška sedáka: | 42 cm |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Údržba: | Vysávajte pravidelne pri strednom výkone. Vlhké škrvny odstráňte opatrným prikladaním handričky, ktorá nepúšťa vlákna alebo špongie vyžmýkanej v teplej vode bez saponátu. Ak škvrna zostane, odporúčame chemické čistenie (napr. KR2) alebo profesionálne chemické čistenie. Opierky: Utrite vlhkou handričkou. Nenechávajte povrch mokrý. |
| Upozornenie: | Výška operadla: 44 cm. |
| Na stiahnutie: |
| Značka | Viac od značky Ferm Living |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

