A Buur fotel a luxus módon párnázott ülőfelületének és háttámlájának köszönhetően könnyedén ötvözi a kényelmet és az eleganciát. A Says Who stúdióval együttműködésben tervezett szék jellegzetes, hajlított, FSC™ tanúsítvánnyal rendelkező tölgyfából készült kartámaszai gyönyörűen követik a természetes formákat, kiemelve a lekerekített dizájnt. Precíz kialakításának és magával ragadó kárpitozásának köszönhetően a Buur fotel a gyengédség és a relaxáció világába repíti Önt, ahol valódi, melengető ölelést tapasztalhat meg. A Buur fotel vintage ihletésű esztétikája olyan luxus színvonalú darabot teremt, amely bármely helyiség ékköve lesz, és generációkon át kiszolgálja tulajdonosát.
A feltüntetett ár az Buur Lounge Chair változatra vonatkozik, Raw Bouclé szövetminőségben és Natural színkivitelben. A kárpitozás számos különböző változatban és színben rendelhető, amelyeket a termékismertetőben és a kárpitminták gyűjteményében talál meg, lehetővé téve, hogy megalkossa saját, egyedi bútordarabját. Érdeklődés esetén keressen minket telefonon, e-mailben vagy személyesen bemutatótermünkben.
Ez a termék egyedi megrendelésre, a vásárló különleges igényei szerint készül. A termék kárpitozását kiváló minőségű szövetek széles választékából választhatja ki különböző színekben és mintákban, így létrehozva saját bútorát. Felhívjuk figyelmét, hogy az egyedi megrendelésre készült termékek cseréjére vagy visszaküldésére nincs lehetőség.
További információk
További információk
| Szín: | természetes |
| Anyag: | Szövet: Raw Bouclé – 40% gyapjú, 36% pamut, 17% len, 7% poliészter összetételben. Ülés/háttámla: Faszerkezet nagy ellenállású PU habbal és poliészter töltettel. Karfák: FSC™ tanúsítvánnyal rendelkező sötétre pácolt tölgyfa. |
| Magasság: | 87 cm |
| Szélesség: | 75 cm |
| Mélység: | 84 cm |
| A ülés magassága: | 42 cm |
| Súly: | 20 kg |
| Karbantartás: | Porszívózza rendszeresen közepes teljesítményen. A nedves foltokat szöszmentes ruhával vagy meleg vízben, tisztítószer nélkül kicsavart szivaccsal, óvatos nyomkodással távolítsa el. Ha a folt megmarad, javasoljuk a vegytisztítást (pl. KR2) vagy professzionális vegytisztítást. Karfák: Törölje át nedves ruhával. Ne hagyja vizesen a felületet. |
| Figyelmeztetés: | Háttámla magassága: 44 cm. |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

