Dizajnový kvetináč Hourglass v tvare presýpacích hodín vnesie do vášho priestoru sochársku eleganciu a maximálnu variabilitu. Vďaka vyvýšenému stojanu a veľkorysému objemu poskytuje rastlinám dostatok miesta na zdravý rast. Unikátnou vlastnosťou je jeho obojstrannosť – kvetináč môžete otočiť podľa potrieb rastliny bez toho, aby stratil svoju pôsobivú siluetu. Je vyrobený z odolného železa s povrchovou úpravou pripomínajúcou hrdzavú patinu a špeciálne ošetrený tak, aby hravo zvládol aj exteriérové podmienky na terase či balkóne.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | červená, hnedá |
| Materiál: | železo |
| Výška: | 42,5 cm |
| Priemer: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Údržba: | Utierajte vlhkou handričkou |
| Upozornenie: | Kvetináč je vhodný do interiéru aj do exteriéru. Pri použití v exteriéri sa časom objaví patina. Drenážny otvor s gumovým uzáverom umožňuje obojstranné využitie kvetináča. Neodporúčame sadiť rastliny priamo do kvetináča, použite vnútorný kvetináč. |
| Na stiahnutie: |
| Kolekcia | |
| Značka | Viac od značky Ferm Living |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

