Spoznajte dokonalú súhru precízneho remesla a modernej funkčnosti s prenosnou lampou Luver. Táto elegantná lampa je vyrobená z kvalitného práškovaného železa, čo jej dodáva matný, sofistikovaný vzhľad a dlhú životnosť. Jej unikátny dizajn definuje stupňovitá štruktúra troch kužeľovitých tienidiel, ktoré sú navrhnuté tak, aby svetlo jemne rozptyľovali a vytvárali v priestore hrejivú, priam magickú atmosféru.
Lampa Luver je vybavená intuitívnym dotykovým stmievačom s tromi úrovňami intenzity svetla, vďaka čomu si hravo prispôsobíte náladu od intímneho večera až po čítanie. Vďaka bezdrôtovému prevedeniu a úplnej slobode pohybu je ideálnym spoločníkom nielen do interiéru, ale aj na terasu či balkón počas letných večerov bez dažďa. Dodajte svojej obývačke, spálni či záhradnému posedeniu prvok luxusu a tepla.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | béžová |
| Materiál: | práškované železo |
| Výška: | 22 cm |
| Priemer: | 15 cm |
| Hmotnosť: | 0,8 kg |
| Údržba: | Utierajte vlhkou handričkou. |
| Upozornenie: | Výrobok má registrovaný dizajn. Napätie: 5V DC. Zdroj svetla: vstavaný LED zdroj 2,5W, teplá biela, 2200K, 65 lm. Dotykový stmievač so 4 stupňami intenzity. Batéria: 4400 mAH. Doba nabíjania: 7-8 hodín. Výdrž batérie: 7–8 hodín na plný výkon / 16 hodín pri 50 % / 80 hodín pri 15 % výkone. Životnosť: 30 000 hodín. Vrátane 1 m kábla USB typu C. Potrebná špecifikácia adaptéra: 100 - 240 V - 50 HZ vstup, výstup 5 V DC/2 A. IP44, trieda III. |
| Obsah balenia: | Adaptér nie je súčasťou balenia. |
| Na stiahnutie: |
| Značka | Viac od značky Ferm Living |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

