Stojanová lampa Torrano majstrovsky kombinuje ušľachtilé materiály s jemnými, oblými tvarmi. Jej dominantným prvkom je základňa z masívneho prírodného kameňa, ktorá dodáva lampe potrebnú váhu a nezameniteľný charakter. Tento robustný základ plynule prechádza do elegantného štíhleho ramena, ktoré celému dizajnu dodáva vertikálnu ľahkosť a nádych luxusu. Keďže kameň je prírodný materiál, jeho farba a žilkovanie sa pri každom kuse líšia – to znamená, že každá lampa je absolútnym unikátom s vlastným, neopakovateľným vzorom.
Kontrast k pevnému kameňu tvorí jemné tienidlo z bieleho opálového skla, ktoré do priestoru rozptyľuje príjemné, mäkké svetlo pre vytvorenie útulnej atmosféry. Stojanová lampa Torrano je ideálne osvetlenie k pohovke alebo ak chcete vdýchnuť život prázdnemu kútiku. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu skvele poslúži všade tam, kde potrebujete extra dávku svetla a štýlu. Lampa je vybavená 200 cm dlhým káblom pre pohodlné umiestnenie a praktickým ťahovým spínačom priamo na sklenenom tienidle, ktorý jej dodáva jemný retro nádych a uľahčuje ovládanie. Lampa je navyše kompatibilná so stmievačmi, takže si intenzitu osvetlenia môžete kedykoľvek prispôsobiť svojej nálade.
Pre dosiahnutie vizuálne pôsobivého svetelného efektu kombinujte stojanovú lampu s ďalšími lampami z kolekcie Torrano.
Upozorňujeme, že svetelný zdroj nie je súčasťou balenia, čím získavate absolútnu slobodu prispôsobiť si finálny vzhľad a intenzitu osvetlenia presne podľa vašich predstáv a potrieb daného priestoru.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | béžová, prírodná |
| Materiál: | konštrukcia: kov, travertín, tienidlo: opálové sklo |
| Výška: | 145 cm |
| Priemer: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Upozornenie: | Zdroj svetla: 1 x žiarovka E27 max 60 W (nie je súčasťou balenia). Stupeň ochrany: IP20. |
| Obsah balenia: | Súčasťou balenia je 2 m priesvitný kábel. |
| Na stiahnutie: |
| Kolekcia | |
| Značka | Viac od značky Globen Lighting |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

