martjan Design

mjartan Design

 

martjan Design je slovenská lokálna značka, ktorej základnou ideou je vytvárať minimalistické kúsky z betónu a prinášať tak radosť svojim používateľom. Založili ju manželia Marta a Ján Kmeťovci, ktorým nechýba ten správny cit pre dizajn a odvaha prinášať neštandardné riešenia a kombinácie materiálov. Podľa ich slov, celý príbeh začal úplne nenápadne, keď si chceli doplniť vlastný interiér o betónové dózy. Jednoducho si ich vyrobili sami a keďže reakcie okolia boli viac ako pozitívne, zrodila sa myšlienka posunúť celý tento krásny nápad ďalej.

"Do všetkých našich produktov dávame kúsok seba. Vyrábame ich s láskou v našej malej rodinnej dielni. Každý kúsok je vyrábaný ručne a preto si zachováva svoj punc jedinečnosti. Pri výrobe prechádzajú naše produkty rôznymi fázami spracovania. Špeciálna hmota, pripravená podľa našej rodinnej receptúry, je ešte v tekutej podobe vlievaná do foriem, ktoré si tiež pripravujeme vlastnoručne. Záleží na miešaní, momentálnej vlhkosti vzduchu a samotnom procese spracovania. Z tohto dôvodu sa výrobky môžu od seba farebne aj štruktúrou vzájomne líšiť. Preto je každý kúsok originál. Následne prebieha proces schnutia, opatrné vyberanie z foriem až po konečné, tiež ručné opracovanie a natieranie. Týmto celým procesom získavajú naše produkty svoju výslednú podobu."

 

martjan Design

14 položiek

Výrobca:

Farba:

Typ materiálu:

Ideálne do:

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*