Betónový svietnik Waves, malý, set 2 ks – sivobiely

NOVINKA

Sivobiely betónový svietnik zložený z dvoch samostatných menších svietnikov, previazaných ozdobným koženým remienkom od slovenskej značky martjan Design.

21 € s DPH

Dostupnosť: Skladom u nás > 5 ks

Doručíme dňa: 3.12.2021

Výrobca: martjan Design

Kolekcia Waves je inšpirovaná ergonomickými tvarmi, vďaka ktorým získala svoj originálny dizajn. Jemné vrúbkovanie v kombinácii s pórovitosťou betónu vytvára zaujímavý tvar a zvlnené krivky pripomínajú morské vlny. Svietnik Waves sa skladá z dvoch menších svietnikov, ktoré keď sú spojené koženým ozdobným remienkom, vytvoria jeden väčší svietnik. Svietniky sú dodávané v troch farebných prevedeniach, čo dáva priestor vašej fantázii na vytvorenie rôznych farebných kombinácií. V spojení so stredným, samostatným svietnikom Waves vytvára dokonalú symbiózu farieb a tvarov vrúbkovaných svietnikov. Celú kolekciu elegantne dopĺňa váza Waves.

Doplnkové informácie

Farba: biela, sivá
Materiál: ručne vyrábaný betónový a cementový korpus
Ideálne do: obývačka, kuchyňa, jedáleň
Výška: 7,2 cm
Priemer: 5 cm
Hmotnosť: 238 g
Výrobca: martjan Design
Údržba: Dekorácia, neumývať, nečistiť chemickými prípravkami. Čistiť sa môže len od prachu - zľahka suchou handričkou. Skladovať len pri izbovej teplote. Nie je určená do exteriéru. Vyhnúť sa striedaniu teplôt, vlhku.
Upozornenie: Uistite sa, že sviečka je zahasená. Nikdy nenechávajte zapálenú sviečku bez dozoru.

Alternatívne produkty

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*