Zrkadlo Flip – biele

NOVINKA

Dizajnové biele zrkadlo s odkladacím priestorom Flip od dánskej značky Normann Copenhagen.

105 € s DPH

Dostupnosť: Skladom u nás – posledný kus

Doručíme dňa: 10.12.2021

Výrobca: Normann Copenhagen

Zrkadlo sa dá natočiť nahor, nadol a otočiť o 360 stupňov. Podstavec slúži ako úložná časť, kde si môžete odkladať predmety ako šperky, make-up a kľúče.

Ambíciou španielskeho dizajnérskeho štúdia Javier Moreno Studio, tvorcov zrkadla Flip, bolo vytvoriť jednoduché zrkadlo, ktoré ponúka čosi viac. Zrkadlo Flip je inšpirované tradičným toaletným stolíkom, za ktorým sa pred odchodom z domu upravíte v zrkadle a zároveň máte poruke všetko, čo potrebujete. Javier Moreno si myslí: „Zrkadlo má zvyčajne len jednu funkciu, ale ja som chcel navrhnúť také, ktoré by ponúkalo niečo viac. Obvykle sa do zrkadla pozriete tesne pred odchodom z domu, prečo si doň teda neodložiť predmety, ktoré sa na poslednú chvíľu môžu zísť alebo ktoré si nesmiete zabudnúť?“ Javier Moreno Studio sa v prípade zrkadla Flip zámerne vyhlo geometrickému dizajnu. Miesto toho sa rozhodli použiť voľnejší, organickejší tvar. Jemné línie v kontraste so sklom a oceľou dodávajú zrkadlu Flip prívetivý a poddajný výraz. Umiestnite Flip na skrinku na chodbe alebo ho položte do spálne ako kozmetické zrkadlo.

Doplnkové informácie

Farba: biela
Materiál: kov, zrkadlo
Ideálne do: predsieň, spálňa
Výška: 34,5 cm
Šírka: 28 cm
Hĺbka: 19,5 cm
Výrobca: Normann Copenhagen
Údržba: Čistite vlhkou handričkou

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*