Vneste do svojho domova kúsok nostalgie v modernom šate so závesnou lampou Cobbler. Táto nová interpretácia klasickej „obuvníckej" lampy je vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu ideálnou voľbou pre širokú škálu interiérov, od rustikálnych priestorov až po minimalistické mestské byty. Charakteristické plisované sklenené tienidlo nie je len výrazným estetickým prvkom, ale zabezpečuje aj pôsobivý a rovnomerný rozptyl svetla, ktorý okamžite zjemní a zútulní atmosféru v každej miestnosti.
Sklenená kupola je majstrovsky zladená s kovovými detailmi v kombinácii matnej čiernej a antickej mosadze, čo svietidlu dodáva luxusný vizuálny kontrast a punc industriálnej elegancie. Celkový prémiový vzhľad a potrebnú flexibilitu pri inštalácii dopĺňa elegantný, 120 cm dlhý čierny textilný kábel a minimalistická čierna stropná rozeta.
Pre dosiahnutie maximálneho komfortu a vytvorenie správnej nálady je lampa plne kompatibilná so stmievačmi, čo vám umožňuje plynule meniť intenzitu osvetlenia od funkčnej až po relaxačnú. Upozorňujeme, že stropná svorkovnica a svetelný zdroj nie sú súčasťou balenia, čo vám však otvára priestor pre voľbu žiarovky, ktorá najlepšie podčiarkne unikátny charakter vášho priestoru.
Pre dosiahnutie vizuálne pôsobivého svetelného efektu kombinujte závesnú lampu s ďalšími lampami z kolekcie Cobbler.
Kľúčové vlastnosti
Ďalšie informácie
| Farba: | biela |
| Materiál: | konštrukcia: kov, tienidlo: sklo |
| Výška: | 13 cm |
| Priemer: | 25 cm |
| Hmotnosť: | 1,35 kg |
| Upozornenie: | Napätie: 220-240V, 50-60Hz. Zdroj svetla: žiarovka E27 max 60 W (nie je súčasťou balenia). Stupeň ochrany: IP20. |
| Obsah balenia: | Súčasťou balenia je 1,2 m čierny textilný kábel. |
| Na stiahnutie: |
| Kolekcia | |
| Značka | Viac od značky Globen Lighting |
Všetky prijaté a zaplatené objednávky expedujeme zvyčajne nasledujúci pracovný deň pre všetok tovar, ktorý je skladom.
Pri tovare na objednávku expedujeme zaplatené objednávky nasledujúci pracovný deň po naskladnení tovaru od výrobcu, o čom vás budeme informovať e-mailom.
Doprava zadarmo je pre všetky objednávky nad 60 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Preprava objemnej zásielky zadarmo je pre všetky objednávky nad 2000 € doručované na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
Možnosti dopravy
|
Kuriérom |
6 € |
|
Osobný odber * |
0 € |
|
Kuriérom do Českej republiky |
6 € |
|
Objemná zásielka |
39 € napr. sedačky |
|
Packeta SR |
4,90 € veľký balík |
|
Packeta ČR |
5,90 € veľký balík |
|
Odberné miesta DPD SR |
4,90 € veľký balík |
| Odberné miesta DPD ČR | 5,90 € veľký balík 3,90 € malý balík 0 € pre objednávky nad 60 € |
* Objednávka bude pripravená na osobné vyzdvihnutie po dobu 7 dní.
Možnosti platby
|
Platba kartou online |
0 € |
| Platba prevodom vopred | 0 € |
| Platba kartou na odbernom mieste | 0 € |
| Platba v hotovosti na odbernom mieste | 0 € |
| Dobierka | 1,50 € |

