Lampa Vuelta – biela

Lampa Vuelta z opálového skla s vlnkovaným povrchom od dánskej značky ferm LIVING.

199 € s DPH

Dostupnosť: Skladom u nás – 2 až 5 ks

Doručíme dňa: 21.10.2021

Výrobca: ferm LIVING

Výrazné svetlo v tvare oblúka pripomínajúce staroveké stĺpy. Lampa Vuelta je vyrobená z opálového skla s vlnkovaným povrchom, ktorý jej dodáva zaujímavú textúru. Obsahuje žiarovky LED, ktoré produkujú mäkké rozptýlené svetlo, a nastaviteľný stmievací spínač, vďaka ktorému si vytvoríte príjemnú atmosféru. Lampu môžete použiť ako dekoráciu tmavého kúta alebo na poličke na osvetlenie svojej knižnej zbierky.

Tento produkt odporúča architekt Martin Donoval z ateliéru Archilab: Doplnky sú korením každého priestoru. Ak sú naviac podporené aj funkčnou stránkou, je to veľmi príjemný benefit. Lampa Vuelta je krásnym príkladom dizajnu, ktorý nepodlieha času a dodá priestoru eleganciu bez ohľadu na módne trendy.

Doplnkové informácie

Farba: biela
Materiál: vrúbkované lesklé opálové sklo, mosadzný podstavec, zabudované LED s životnosťou 30.000 hodin, farba svetla: teplá biela, stmievateľné, napájací kábel 1,7m
Ideálne do: predsieň, obývačka, jedáleň, spálňa, pracovňa
Výška: 21,6 cm
Šírka: 21,4 cm
Hĺbka: 8,4 cm
Výrobca: ferm LIVING
Údržba: Utierajte suchou handričkou

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*