Späť

Tipy na svadobný dar: Dvojice, ktoré sa k sebe hodia

Pridal: Pridané: 18.05.2021

Tipy na svadobný dar: Dvojice, ktoré sa k sebe hodia


Hovorí sa, že máj je lásky čas. Vďaka prekvitajúcej a romantickej atmosfére je u mnohých párov obľúbeným mesiacom na zorganizovanie vlastnej svadby. Ak máte aj vy vo svojom okolí dvojicu, s ktorou sa chystáte osláviť ich novú životnú etapu, máme pre vás pár tipov na štýlové svadobné darčeky.


Správna oslava vždy začína prípitkom. Set dvoch kusov pohárov na šampanské Ripple je výbava, ktorá poteší všetkých milovníkov poctivého sklárskeho remesla. Poháre sú vyrobené z jemného skla, ktoré bolo pri výrobe ručne fúkané do formy. Každý kúsok je preto originál, ktorý sa môže pýšiť detailným spracovaním a klasickou eleganciou.

 

Ripple na šampanské

 

Láska musí byť pevná a odolná ako skala. Mramor je luxusný materiál, ktorý už v dávnej minulosti slúžil ako metafora krásy, sily a hojnosti - všetko, čo mladomanželia vo svojom vzťahu potrebujú. Váza Bendum je vytesaná do hnedého mramoru Bidasar, ktorý pôsobí honosne a zároveň prírodne. V kombinácii s okrúhlou misou Scape sú tieto dva predmety vo vzájomnom kontraste a súčasne sa vďaka svojej rovnakej podstate prirodzene dopĺňajú.

 

Space

 

Mekkou každej domácnosti je manželská spálňa. Darujte mladej dvojici štýlové stmievateľné nočné lampy Meridian, ktoré miestnosť zútulnia a vnesú do nej rovnováhu a umelecký charakter. Svietidlo je navyše prenosné, svojim svetlom môže rozžiariť akýkoľvek kút v domácnosti. V našej ponuke máte na výber z 3 farieb - z kašmírovej, čiernej a mosadznej.

 

Meriadian

 

Dizajnová séria dekorácií Muses tvorí už sama o sebe jednu silnú rodinu. Táto glazovaná keramika pôsobí nadčasovým dojmom, ktorý v sebe odzrkadľuje hodnoty a tradície z histórie. Vďaka nim sú tieto unikáty pripravené na dlhú a krásnu budúcnosť. Či už je to spojenie dizajnových váz Calli a Talia, všetky kúsky v dvojici ešte viac vyniknú a stanú sa zmyselnejšími.

 

Muses


Oslovilo vás niektoré z našich odporúčaní? Napíšte nám do komentárov, ktorý z produktov najlepšie vystihuje zamilovaný pár, ktorý chcete obdarovať a prečo? Boli pre vás rozhodujúce charakterové vlastnosti dvojice alebo ste sa rozhodovali napríklad podľa záľub, výzorovej podobnosti a pod. Podeľte sa s vašou skúsenosťou alebo článok zdieľajte a možno tiež niekoho inšpirujete s originálnym darom na celý život.

 

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*