Späť

Ste zbalení a pripravení vyraziť za oddychom? Vytvorte si dovolenkovú atmosféru aj u vás doma.

Pridal: Pridané: 27.07.2021

Ste zbalení a pripravení vyraziť za oddychom? Vytvorte si dovolenkovú atmosféru aj u vás doma.


Letné obdobie je ten čas, keď všetci radi vyrazíme za oddychom do prímorských destinácií a necháme sa inšpirovať atmosférou miesta, kultúrou, architektúrou a pohodovým životným štýlom. Neostaňte iba pri spomienkových fotografiách a talizmanoch z dovolenky. Vytvorte si mediteránsku atmosféru aj u vás doma.

 

Dovolenka


Prímorské prostredie ponúka okrem príjemného plaveckého raja tiež bohatý svet pod vodnou hladinou, ktorý je mimoriadne rôznorodý a fascinujúci. Hovorí sa, že zvuk morských vĺn sa navždy ozýva v ulite lastúrnikov. Váza v tvare mušle Shell Pot od dánskej značky ferm LIVING vám vždy pripomenie príjemne strávené chvíle v stredomorí a z vašej kúpeľne vytvorí šumiaci záliv.

 

Shell Pot

 

K letnej pohode patrí vychladený miešaný nápoj. Vychutnajte si ho zo štýlových pohárov Ripple z ručne fúkaného skla. Okrem príjemného chuťového zážitku, budete priamo v ruke držať hru dúhového svetla, ktoré sa láme na exkluzívnom vrúbkovanom povrchu pohárov.

 

Ripple Ripple

 

Aby vám vo vašom nápoji nikdy nechýbalo ľadové osvieženie, doplňte si váš domáci plážový bar o exkluzívnu nádobu na ľad Alza Ice Bucket. Vďaka masívnemu mramorovému telu s mosadzným vekom budete mať ľadové kocky poruke počas celého večera.

 

Anse


Prímorské destinácie sú známe svojou tradíciou pri výrobe kvalitnej keramiky a hlinených predmetov. Rovnako ako autentické výrobky priamo od lokálnych remeselníkov, tak aj váza Anse zaujme svojim spracovaním textúry, netradičným tvarom a rurálnym charakterom. Samotná váza a tiež jej komponenty sú vyrobené ručne z rustikálnej hliny. Preto si môžete byť istí, že vlastníte pravý originál.

 

Hoptimist


Po príjemnom oddychu na pláži sa z dovolenky vraciame usmiati a v dobrej nálade. Veselá figúrka Hoptimista vám bude každý deň pripomínať pozitívne nastavenie mysle a pohodový prístup k životu, presne ako po návrate z dovolenky. Užívajte si letné chvíle pohody kdekoľvek ste.

 

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*