Späť

Príbeh značky: PLUST collection

Pridal: Pridané: 26.08.2021

Príbeh značky: PLUST collection


Taliansky dizajn je zárukou kvality, originality a radosti zo života. Značka PLUST collection je toho dôkazom. Vznikla v roku 2007 ako dizajnérska podznačka celosvetovo známej firmy euro3plast SpA, ktorá si svoje meno vybudovala vďaka výrobe dizajnových odolných kvetináčov a dekorácií. Táto moderná spoločnosť sa pozerá vždy smerom do budúcnosti. Pod svojim mladším projektom zastrešuje kreatívny tím, ktorý prináša inovatívne nápady a nebojí sa experimentovať s modernými formami materiálov.


Koncové produkty PLUST collection sú odpoveďou na požiadavky súčasnej generácie interiérov a exteriérov, akými sú odolnosť materiálov, ich udržateľnosť v kombinácii s nápaditým dizajnom. Tím tvorcov, s ktorými značka spolupracuje, stavia na pôvodnej výrobnej tradícii a zároveň integruje nové inovatívne riešenia.

 

Plust collection


Základom výroby PLUST collection sú moderné materiály a plasty, ktoré najlepšie vyjadrujú filozofiu značky - flexibilita, odolnosť a technológie. Pretože krása nie je len štýl, ale aj dobrý dizajn. Spoločnosť pri vývoji svojich produktov vždy berie do úvahy všetky aspekty od produktu, výroby, distribúcie až po užívateľskú skúsenosť.

Euro3plast SpA okrem výskumu, inovácií a kvality, kladie vysoký dôraz aj na ochranu životného prostredia a ohľaduplnosť pri výrobe, ktorá prebieha výhradne v Taliansku. Je viacnásobným nositeľom certifikácie DNV GL v kategórii manažment kvality, manažment zelených riešení a manažment ochrany na pracovisku.

 

Plust collestion

 

Základnom výroby PLUST collection je nová generácia plastov, ktoré spĺňajú požiadavky súčasného trhu. Kombinácia premysleného nápaditého dizajnu s udržateľnými princípmi výrobkov robia z týchto produktov kúsky, ktorými budete chcieť spestriť vašu domácnosť.

Ak hľadáte doplnok do interiéru či exteriéru, ponuka tejto nadčasovej značky vo vás určite rozprúdi predstavivosť ako si viete váš domov oživiť a dodať mu moderný taliansky "look".

 

Plust collection

 

Produkty od PLUST collection nájdete aj na bunt.sk. Vyberte si z ponuky veselých dráčikov Draghetto od dizajnéra Alberta Ghirardella alebo vtáčikov Biggie z dielne Filippa Protasoniho či zábavných tučniakov Ping od Joe Velluta.

Ich veselé farby a tvary rozveselia nielen vaše deti, ale obmäkčia aj všetkých dospelých. Pretože dolce vita žijeme každý deň.

 

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*