Späť

Motívy divokej prírody pre zábavné divoké detstvo

Pridal: Pridané: 16.09.2021 Počet zobrazení: 350

Motívy divokej prírody pre zábavné divoké detstvo


V detských izbách sa každý deň odohrávajú dobrodružstvá plné fantázie a nových nápadov. Vytvorte vašim ratolestiam prostredie, ktoré ich bude inšpirovať, dobíjať tvorivou energiou a v ktorom sa nikdy nebudú nudiť. Pozrite sa spolu s nami na pár tipov pre netradičné doplnky, ktoré do detskej izby prinesú kúsok divokej prírody.

 
Nový deň treba privítať výskokom z postele spolu s plyšovými kamarátmi, ktorí už netrpezlivo čakajú, kým sa všetci doma zobudia. Postieľka pre hračky a bábiky Kuku Doll Bed je to pravé miesto na rannú poradu, na ktorej sa rozhodne, čo nové spolu dnes objavíte. Je vyrobená z prírodného bambusu a ratanu, aby sa všetky zvieratká cítili ako v pravej džungli.

 

Detské doplnky


To, že ranná rozcvička je zdravá, vie každý. Rozhýbať si telo a rozum je však možné aj počas zábavnej hry na schovávačku. Niektorým zvieratkám a hračkám sa podarilo dokonale ukryť v tomto veľkom ratanovom koši Pear. Vidíte, ako dobre sa pred nami schovali? Úložný priestor v tvare hrušky ponúka miesto pre všetky drobnosti a je zároveň hravým doplnkom do interiéru.

 

Detské doplnky


Niektorí si našli dobrý úkryt, ale zabudli za sebou zatvoriť veko. Preto sme ich veľmi ľahko odhalili. Hnedý úložný box Bear vyzerá ako medveď a zmestí sa do neho veľa ďalších menších medvedíkov. Vďaka nemu sa vám podarí v detskej izbe udržať poriadok, nič nestratiť pod posteľou a zároveň sa budete tešiť, keď krabicu opäť otvoríte pomocou jej veľkých vtipných uší.

 

Detské doplnky


Taká schovávačka a naháňačka, to unaví aj tých najneposednejších. Poobedný spánok na obľúbenom mieste pri okne padne viac než vhod. Vytvorte si útulné prostredie vďaka komornému tienidlu Braided Bottle Lamp Shade od dánskej značky ferm LIVING, ktorým svetlo príjemne preniká cez malé škáry a zároveň pomocou spodného otvoru osvetľuje miesto, ktoré potrebujete.

 

Detské doplnky


Spánok v divočine je často pod holým nebom, na ktorom spolu s mesiacom žiaria milióny malých hviezd. Nikdy sa vďaka nim necítite ako v úplnej tme. Podobný zážitok vaše deti zažijú, ak im počas noci necháte v detskej izbe svietiť malé nepriame svetielko v nástennej lampe Koala.

 

Detské doplnky

 

Detstvo je pestrosť, hravosť a smiech. Naplňte ním celý váš domov, aby sa dostal do všetkých rohov a miestností. Spestrí život celej vašej rodine. Inšpirujte sa u nás na bunt.sk.

 

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*