Späť

Inšpirované prírodou

Pridal: Pridané: 31.08.2020 Počet zobrazení: 215

Inšpirované prírodou

 

Detská izba je miestom, kde si v spoločnosti najobľúbenejších hračiek a najlepších priateľov môžu vaše deti vymyslieť novú obľúbenú hru či čokoľvek iné, čo si len dokážete predstaviť. Postaviť jaskyňu z vankúšov, hrad snov alebo vytvoriť vlastný svet kamarátov z džungle, záleží len na veľkosti detskej kreativity.

Inšpirujte sa týmito krásnymi detskými dekoráciami vyrobenými z prírodného ratanu a bambusu a dodajte detskej izbe tropický nádych.

 

 Koše  Koše
Koše

 

Uniknite na chvíľu spolu s deťmi do sveta fantázie s prírodným pleteným košom v tvare jablka Apple, ktorý ponúka skvelé úložné riešenie pre plyšové medvedíky, hračky a iných exotických priateľov vašich detí. Vyberte si malý alebo veľký kôš a urobte z neho ďalšieho ovocného spoločníka k obľúbenému ratanovému košu Pear. Koše sú ručne pletené z prírodného ratanu a sú nádherným a praktickým prírodným doplnkom v každej detskej izbe.

 

Koše Koše

 

Kuku Doll postieľka dopĺňa celú kolekciu. Je ideálnym miestom na odpočinok všetkých malých kamarátov pri objavovaní dobrodružstiev v teplejších a pohodlnejších častiach detskej izby. Milá a štýlová postieľka pre bábiky a plyšové hračky z prírodného bambusu a ratanu, v ktorej sa všetky cítia naozaj kráľovsky.

 

Koše

 

Ak chcete zažiť dobrodružstvo v správnom tropickom svetle, pridajte k ratanovým dizajnovým doplnkom prírodné detské lampy Elephant alebo Koala v dubovom odtieni, ktoré v izbe vytvoria zemité teplo a príjemnú atmosféru nepriameho osvetlenia.

 

Koše Koše

 

Viac produktov z detskej kolekcie nájdete tu.

 

©bunt 2021Diners ClubMaestroMasterCardVISA ElectronVISA

Prihlásenie

Naša internetová stránka využíva cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby pre Vás. Viac informácií o cookies, informácie k Ochrane osobných údajov.

 

*