A Rico kollekciót lágy vonalak és szinte ölelő karakter jellemzi, miközben dús idomokat és íveket visz a klasszikus dizájnba. A görgős Rico étkezőszék a kontrasztok megtestesítője – ötvözi a króm eleganciáját az ikonikus, rendkívül kellemes tapintású csíkos szövettel. Ez a sokoldalú szék görgőkkel van felszerelve a könnyű mozgás érdekében, a beépített gázlift pedig egyszerű magasságállítást tesz lehetővé.
A csíkos textil letisztult és klasszikus megjelenését a Louisianai Modern Művészeti Múzeummal együttműködésben tervezték, amely gyönyörű kontrasztot alkot a Rico étkezőszék puha, dús íveivel. A klasszikus, mégis karakteres csíkozást a Louisiana múzeum ikonikus építészetének grafikai vonalai és visszafogott modernizmusa ihlette. Megjeleníti a mindenütt jelenlévő faléceket és fekete ablakkereteket, amelyek annyira jellemzőek a Louisianára. A texturált lánszövet elegáns megjelenésű és rendkívül kellemes tapintású.
A feltüntetett ár a Louisiana 2 szövetminőségre és a Sand/Off-white színváltozatra vonatkozik. A kárpitozás többféle változatban és színben rendelhető, amelyeket a termékinformációs adatlapon és a kárpitminták között talál meg – ez lehetővé teszi, hogy saját, egyedi bútordarabot hozzon létre. Érdeklődés esetén vegye fel velünk a kapcsolatot telefonon, e-mailben vagy személyesen bemutatótermünkben.
Ez a termék egyedi megrendelésre, a vásárló különleges igényei alapján készül. A gyártáshoz felhasznált anyagokat kézzel válogatták, hogy a végeredmény egyedi és megismételhetetlen legyen. Felhívjuk figyelmét, hogy az egyedi megrendelésre készült termékek cseréjére vagy visszaküldésére nincs lehetőség.
További információk
További információk
| Szín: | bézs, fehér |
| Anyag: | Szövet: Louisiana 2. 24% viszkóz, 22% len, 18% poliészter, 13% gyapjú, 13% pamut, 10% akril. Háttámla: formázott hab belső acélszerkezettel. Ülőfelület: formázott hab belső faszerkezettel. Váz: polírozott alumínium. |
| Magasság: | 80 cm |
| Szélesség: | 74 cm |
| Mélység: | 74 cm |
| Súly: | 12 kg |
| Karbantartás: | Porszívózza rendszeresen közepes teljesítményen. A nedves foltokat szöszmentes ruhával vagy mosogatószer nélküli meleg vízzel átitatott szivaccsal óvatosan itassa fel. Ha a folt megmarad, professzionális vegytisztítást javasolunk. |
| Figyelmeztetés: | Állítható ülésmagasság: 44-55,5 cm, Szék magassága: 76-87,5 cm. |
| Kollekció: | |
| Magasságban állítható: | áno |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

