A Rico kollekciót lágy vonalak és szinte körülölelő megjelenés jellemzi, miközben tömörséget és íveket visz a klasszikus dizájnba. A Rico Louisiana szék négy elegáns acélcső lábbal a Rico család finom kiegészítője. Karcsú és esztétikus kialakításának köszönhetően szinte bárhová illik – legyen szó egy kis konyhasarokról vagy formálisabb környezetről. A csíkos textil tiszta és klasszikus megjelenését a Louisianai Modern Művészeti Múzeummal partnerségben tervezték. A klasszikus, mégis karakteres csíkozást Louisiana ikonikus építészetének grafikus vonalai és diszkrét modernizmusa ihlette. Megjeleníti a Louisianára jellemző mindenütt jelenlévő fa lamellákat és fekete ablakkereteket, valamint a visszafogott fekete és homokszínt. A texturált lenvászon szövet elegáns megjelenésű és kellemes tapintású. A feltüntetett ár a fekete acél lábakkal rendelkező változatra vonatkozik, Louisiana 2 szövetminőségben, Sand/Off-white színben. A váz és a kárpitozás többféle változatban és színben rendelhető. Egyedi megrendelésre készülő termék, nem cserélhető.
További információk
További információk
| Szín: | bézs, fehér |
| Anyag: | Szövet: Louisiana 2. 24% viszkóz, 22% len, 18% poliészter, 13% gyapjú, 13% pamut, 10% akril. Háttámla: öntött hab belső acélszerkezettel. Ülés: öntött hab belső faszerkezettel. Lábak: porszórt acél. |
| Magasság: | 80 cm |
| Szélesség: | 53 cm |
| Mélység: | 50 cm |
| A ülés magassága: | 48 cm |
| Súly: | 6,3 kg |
| Karbantartás: | Porszívózza rendszeresen közepes teljesítményen. A nedves foltokat szöszmentes ruhával vagy meleg vízben, tisztítószer nélkül kicsavart szivaccsal, óvatos nyomkodással távolítsa el. Ha a folt megmarad, javasoljuk a vegytisztítást (pl. KR2) vagy professzionális vegytisztítást. |
| Figyelmeztetés: | Ülésmagasság: 48 cm, háttámla magassága: 34 cm. |
| Kollekció: | |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

