A Deya íves pad meghitt és intim hangulatot teremt mind a beltéri, mind a kültéri étkező- vagy pihenőhelyeken. A tartós rostbetonból készült darab különlegessége a hajlított sziluett, amely lehetővé teszi több pad változatos elrendezését – akár egy teljes, zárt kör formájában is. A Deya íves pad önálló ülőbútorként is esztétikus látványt nyújt, letisztult formavilága pedig bárhol megállja a helyét. Ez a sokoldalú kiegészítő a modern kézművesség és a funkcionális dizájn ötvözete, amely ellenáll az időjárás viszontagságainak is.
További információk
További információk
| Szín: | zöld |
| Anyag: | üvegszál erősítésű beton |
| Magasság: | 45,5 cm |
| Szélesség: | 110 cm |
| Mélység: | 40 cm |
| Súly: | 61 kg |
| Karbantartás: | Törölje át nedves ruhával. Ne használjon dörzsölő hatású tisztítószereket vagy vegyszereket a tisztításhoz. |
| Figyelmeztetés: | A termék bejegyzett dizájnnal rendelkezik. |
| Kollekció: | |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

