A Rico kollekciót lágy vonalvezetés és már-már ölelő kifejezésmód jellemzi, miközben a klasszikus dizájnba volument és íveket visz. A négyszemélyes Rico kanapé kerekded és kényelmes ölelésébe hívogat egy pillanatnyi pihenésre. Az alacsony kialakítás és a gyönyörű kanapé lekerekített formája a kényelem és az elegancia modern fúzióját teremti meg minden helyiségben.
A feltüntetett ár a Raw Bouclé szövetminőségre és a Natural színváltozatra vonatkozik. A kárpitozás többféle változatban és színben rendelhető, amelyeket a termékinformációs adatlapon és a kárpitminták között talál meg – ez lehetővé teszi, hogy saját, egyedi bútordarabot hozzon létre. Érdeklődés esetén vegye fel velünk a kapcsolatot telefonon, e-mailben vagy személyesen bemutatótermünkben.
Ez a termék egyedi megrendelésre, a vásárló különleges igényei alapján készül. A gyártáshoz felhasznált anyagokat kézzel válogatták, hogy a végeredmény egyedi és megismételhetetlen legyen. Felhívjuk figyelmét, hogy az egyedi megrendelésre készült termékek cseréjére vagy visszaküldésére nincs lehetőség.
További információk
További információk
| Szín: | bézs, természetes |
| Anyag: | Szövet: Raw Bouclé – 40% gyapjú, 36% pamut, 17% len, 7% poliészter összetételben. Háttámla: öntött hab belső acélszerkezettel. Ülés: öntött hab belső faszerkezettel. Lábak: alacsony sűrűségű polietilén. |
| Magasság: | 76,5 cm |
| Szélesség: | 148 cm |
| Mélység: | 84 cm |
| A ülés magassága: | 41 cm |
| Súly: | 48,5 kg |
| Karbantartás: | Porszívózza rendszeresen közepes teljesítményen. A nedves foltokat szöszmentes ruhával vagy meleg vízben, tisztítószer nélkül kicsavart szivaccsal, óvatos nyomkodással távolítsa el. Ha a folt megmarad, javasoljuk a vegytisztítást (pl. KR2) vagy professzionális vegytisztítást. |
| Figyelmeztetés: | Háttámla magassága: 35,5 cm. |
| Kollekció: | |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

