A Rico kollekciót lágy vonalak és szinte ölelő kifejezés jellemzi, miközben tömegességet és íveket visz a klasszikus dizájnba. A négy elegánsan kialakított acélcső lábbal ellátott Rico Louisiana étkezőszék a Rico család kifinomult kiegészítője. Ez a szék arra hívja Önt, hogy élvezze a nyugalom pillanatait lekerekített és kényelmes ölelésében. A csíkos textil tiszta és klasszikus megjelenését a Louisianai Modern Művészeti Múzeummal partnerségben tervezték, és gyönyörű kontrasztot alkot a Rico étkezőszék puha, telt íveivel. A klasszikus, mégis karakteres csík az ikonikus Louisiana építészet grafikai vonalai és visszafogott modernizmusa ihlette. Az ott mindenütt jelen lévő faléceket és fekete ablakkereteket ábrázolja, amelyek Louisianára jellemzőek, csakúgy, mint a diszkrét fekete és homokszín. A texturált vászonszövet elegáns megjelenésű és kellemes tapintású.
Ez a termék egyedi rendelésre készül a vásárló különleges igényei szerint. Az előállításához használt anyagokat kézzel válogatták, hogy a végeredmény egyedülálló legyen. Felhívjuk figyelmét, hogy az egyedi megrendelésre készült termékek nem cserélhetők és nem küldhetők vissza.
További információk
További információk
| Szín: | bézs, fehér |
| Anyag: | Szövet: Louisiana 2. 24% viszkóz, 22% len, 18% poliészter, 13% gyapjú, 13% pamut, 10% akril. Háttámla: öntött hab belső acélszerkezettel. Ülés: öntött hab belső faszerkezettel. Lábak: porszórt acél. |
| Magasság: | 80 cm |
| Szélesség: | 62,7 cm |
| Mélység: | 55,3 cm |
| A ülés magassága: | 48 cm |
| Súly: | 11,1 kg |
| Karbantartás: | Porszívózza rendszeresen közepes teljesítményen. A nedves foltokat szöszmentes ruhával vagy mosogatószer nélküli meleg vízzel átitatott szivaccsal óvatosan itassa fel. Ha a folt megmarad, professzionális vegytisztítást javasolunk. |
| Figyelmeztetés: | Ülésmagasság: 48 cm, háttámla magassága: 42,6 cm |
| Kollekció: | |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

