Curve gyertyatartó, 2 db-os szett – vörösesbarna

Két darab Curve mágneses gyertyatartó szett tömör tölgyfából, újrahasznosított bőr dizájn elemmel, vörösesbarna konyak színben, a dán LIND DNA márkától.

70 € Áfával + Szálítás

Gyártó: LIND DNA

Elérhetőség: Raktáron

Szállítási határidő: Péntek 27.2.2026

Packeta HU3,90 € Péntek 27.2.2026

Személyes átvétel a Bunt bemutatótermében – Pozsony

A két organikus formájú Curve gyertyatartó készlet kézzel készült dizájn dekoráció, tömör tölgyfából és újrahasznosított bőrből. A fában elrejtett mágnes lehetővé teszi a gyertyatartók kombinálását és elhelyezését a saját egyedi stílusod és ízlésed szerint. Két, három vagy négy Curve gyertyatartót össze lehet kapcsolni egy dekoratív gyertyatartóvá, vagy elhelyezheted őket külön-külön – a választás a tiéd.

A Curve gyertyatartók a Bull bőr jellegzetesebb textúrájában kaphatók.

A LIND DNA márka legtöbb dizájntermékének alapja az OEKO-TEX® tanúsítvánnyal rendelkező újrahasznosított bőr. A bútor- és divatipar felesleges, kiváló minőségű bőrét használják fel újrahasznosításra, amely átesett a természetes cserzőanyagokkal (a bőr stabilizálásának és tartósításának folyamata) való cserzés folyamatán. Ezt a hagyományos módszert tartják a legjobb minőségű cserzési módszernek, tisztán természetes, és egészségre ártalmatlan bőrt eredményez. A cserzett bőr (angolul vegetable tanned/veg tan leather) maradványait ledarálják, természetes ragasztóval – kaucsukkal – keverik össze, és nyomás alatt alakítják ki a kívánt termékformát. Az újrahasznosított bőr 80% bőrből és 20% természetes kaucsukból áll, ami biztosítja a bőr tartósságát, vízállóságát és egyszerű tisztítását. Végül a bőrt vízbázisú festékkel színezik és gyönyörű felületi struktúrákkal és mintákkal díszítik. Az egész LIND DNA gyártási folyamat a fenntarthatóság elvein és a természetes anyagok újrahasznosításának gondolatán alapul, negatív környezeti hatás nélkül.

További információk

masszív anyag
masszív anyag
újrahasznosított anyagokból
újrahasznosított anyagokból
OEKO-TEX®
OEKO-TEX®

További információk

Szín: piros / vörös, barna
Anyag: OEKO-TEX® minősített újrahasznosított bőr, tölgyfa
Magasság: 8 cm
Szélesség: 10 cm
Mélység: 5,6 cm
Súly: 0,2 kg
Karbantartás: Koženú časť produktu čistite vlhkou handričkou a čistiacim sprejom LIND DNA Clean & Care. Nevkladajte produkt do umývačky riadu a nenamáčajte ho do vody alebo mydla. Vyhnite sa škvrnám od určitých potravín a tekutín (koreniny, čili, červené víno, ...), pretože môžu zanechať trvalé znečistenie. Na produkt neumiestňujte horúce predmety. Recyklovanú kožu neskladajte. Produkt umiestňujte na suché a rovné povrchy, pozor na olejom ošetrený stôl. Vyhnite sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu.
Figyelmeztetés: Uistite sa, že sviečka je zahasená. Nikdy nenechávajte zapálenú sviečku bez dozoru.
Lehúzás:

Starostlivosť a údržba

Kollekció:

Curve

Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.

Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.

A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.

A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.

Szállítási lehetőségek

DPD házhozszállítás

12,90 €

0 € 150 € feletti megrendelésekre

DPD csomagpont (Pick-up)

9,90 €

0 € 150 € feletti megrendelésekre

Packeta

3,90 € kis csomag
5,90 € nagy csomag

0 € 150 € feletti megrendelésekre

Túlméretes szállítás

99 €

0 € 2500 € feletti megrendelésekre

* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.

Fizetési lehetőségek

Bankkártyás fizetés online

0 €
Előre utalás 0 €
Bankkártyás fizetés átvételi ponton 0 €
Készpénzes fizetés átvételi ponton 0 €
Utánvét 1,50 €

Alternatív termékek

Adatvédelmi beállítások
Sütiket használunk a weboldal látogatottságának fokozására, teljesítményének elemzésére és a használatra vonatkozó adatok gyűjtésére. Ehhez harmadik féltől származó eszközöket és szolgáltatásokat használhatunk, és az összegyűjtött adatokat továbbíthatjuk az EU-ban, az USA-ban vagy más országokban lévő partnereknek. A "Minden cookie elfogadása" gombra kattintva Ön kijelenti, hogy beleegyezik ebbe a feldolgozásba. Részletes információkat alább talál, illetve beállíthatja a beállításait.

Adatvédelmi tájékoztató

Részletek megjelenítése
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.