A BrogliatoTraverso stúdió neves művészeti vezetői által tervezett Vela kollekció a tiszta vonalak és az organikus esztétika ünnepe. A kollekció alapfilozófiája a szélben feszülő vitorlák költői megfigyelése, ezt a kecses és dinamikus részletet a tervezők a teljes termékvonal harmonikus formáiba ültették át.
A Vela lámpa a klasszikus ernyős lámpa archetípusának merész és kifinomult újragondolása. A tervezők ebben az alkotásban a játékos pop-art vizualitást ötvözték a kifinomult eleganciával, melyet a folyamatos, organikus ívek és a szokatlanul karcsú talp uralnak. Az eredmény egy olyan tárgy, amely azonnal magára vonzza a tekintetet, és modern dinamikát visz a térbe.
A valódi luxus a részletekben rejlik – a lámpatestet körülölelő sárgaréz gyűrű kiemeli annak teljes volumenét, és a csúcsminőségű olasz dizájnra jellemző elegáns anyagkontrasztot hoz létre. A White Light változatban a Vela lenyűgöző világító szoborrá alakul át. Lágy, meleg és körülölelő fényt áraszt, amely az esti órákban megismételhetetlen és intim atmoszférát teremt. Akár szoliterként helyezi el a beltérben, akár a kültéri hangulatot teszi vele teljessé, a Vela lámpa művészi élménnyé emeli a világítást.
A PLUST kollekció összes terméke hőre lágyuló gyantákból (PE) készült, amely anyag kiváló ellenállást biztosít az időjárási viszonyokkal szemben (–65 °C-tól +85 °C-ig), a töréssel és az ultraibolya sugárzással szemben. A PLUST kollekció összes terméke teljesen újrahasznosítható.
További információk
További információk
| Szín: | fehér |
| Anyag: | polietilén |
| Magasság: | 184 cm |
| Szélesség: | 66 cm |
| Mélység: | 66 cm |
| Súly: | 23 kg |
| Karbantartás: | Akadályozza meg a szennyeződés és por felhalmozódását a felületeken. Rendszeresen tisztítsa meg nedves szivaccsal és enyhe tisztítószerrel, majd öblítse le vízzel. Törölje szárazra ruhával. Kerülje az oldószert és/vagy etil-alkoholt tartalmazó tisztítószerek használatát. |
| Figyelmeztetés: | A folyamatos, tartós közvetlen napsugárzás a termék színének és eredeti felületének megváltozását okozhatja |
| A csomag tartalma: | 1 x világító készlet 3 x max. 13W-os LED izzóval (az izzó nem része a csomagnak). |
| Letöltés: | |
| Kollekció: |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

