A Solene tűzrakó nyugalmat és hívogató, meleg atmoszférát varázsol kertjébe. Alacsony profilja és lágy ívei megnyugtató vizuális élményt nyújtanak, amely természetes módon segít az ellazulásban. Az egyedülálló, nyitott kialakításnak köszönhetően több egység is összekapcsolható, így lenyűgöző, végtelen tűzvonalat hozhat létre. A tűzrakó prémium Corten acélból készült, amely az idő múlásával gazdag, természetes patinát ölt, így nemcsak funkcionális tárggyá, hanem kültéri életterének élő műalkotásává is válik.
További információk
További információk
| Szín: | barna |
| Anyag: | Corten acél |
| Magasság: | 9,5 cm |
| Szélesség: | 80 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Súly: | 23 kg |
| Figyelmeztetés: | A corten felület idővel rozsdás megjelenésűvé válik. Soha ne hagyja felügyelet nélkül a meggyújtott tűzrakót |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

