Vigyen nyers eleganciát otthonába a Pillar lerakóasztallal. Ez az építészeti karakterű dizájn darab üvegszál-erősítésű betonból készült, amely a finom részletek megőrzése mellett rendkívüli tartósságot biztosít számára. Az asztal felületét precízen gravírozott barázdák díszítik, amelyek egyedi, csempézett hatású texturált struktúrát alkotnak. Bár az asztal robusztus hatást kelt, tiszta vonalai kifinomultságot kölcsönöznek a térnek. Sokoldalúságának köszönhetően stílusos virágtartóként, minimalista éjjeliszekrényként vagy a nappali önálló szobrászati elemeként is tökéletesen megállja a helyét.
További információk
További információk
| Szín: | barna |
| Anyag: | Üvegszál erősítésű beton |
| Magasság: | 42 cm |
| Szélesség: | 32 cm |
| Mélység: | 32 cm |
| Súly: | 18 kg |
| Karbantartás: | Törölje át nedves ruhával |
| Figyelmeztetés: | A máz kézzel felvitt, és minden darabnál egyedi |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

