A Catena család innovatív moduláris koncepció, ahol az elemek végtelenül variálhatók. Ölelő formája és alacsony kialakítása pihenésre hív. A csíkos textil tiszta megjelenését a Louisiana Modern Művészeti Múzeummal együttműködve tervezték, és gyönyörű kontrasztot alkot a kanapé görbéivel. A csíkot Louisiana ikonikus építészetének vonalai és diszkrét modernizmusa ihlette, idézve a fa lamellákat és fekete ablakkereteket. A texturált lenvászon szövet elegáns megjelenésű és kellemes tapintású.
A feltüntetett ár a Catena Armrest Left L400 modulra vonatkozik, Louisiana szövetben, Sand/Off-white színben. Megrendelésre készül, kézzel válogatott anyagokból.
További információk
További információk
| Szín: | bézs, fehér |
| Anyag: | Szövet: Louisiana 2. 24% viszkóz, 22% len, 18% poliészter, 13% gyapjú, 13% pamut, 10% akril. Háttámla: öntött hab belső acélszerkezettel. Ülés: öntött hab belső faszerkezettel. Lábak: porszórt acél. |
| Magasság: | 76 cm |
| Szélesség: | 138 cm |
| Mélység: | 108 cm |
| A ülés magassága: | 42 cm |
| Súly: | 47 kg |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Karbantartás: | Porszívózza rendszeresen közepes teljesítményen. A nedves foltokat távolítsa el egy szöszmentes kendő vagy meleg vízben (tisztítószer nélkül) kifacsart szivacs óvatos rányomásával. Az alapos tisztításhoz vegye le a levehető huzatot és szárítsa meg. |
| Figyelmeztetés: | Maximális terhelhetőség: 110 kg. A terméket levehető huzattal szállítjuk. |
| Kollekció: | |
| Moduláris rendszer: | igen |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

