A Torrano asztali lámpa mesterien ötvözi a nemes anyagokat a finom, lekerekített formákkal. Domináns eleme a tömör természetes kőből készült talp, amely megadja a lámpa súlyát és összetéveszthetetlen karakterét. Mivel a kő természetes anyag, színe és erezete darabonként eltérő – ez azt jelenti, hogy minden egyes lámpa egyedi darab, saját megismételhetetlen mintázattal.
A robusztus kővel szemben a finom fehér opálüveg búra alkot kontrasztot, amely kellemes, lágy fényt áraszt a térben, meghitt hangulatot teremtve. A Torrano 200 cm hosszú, átlátszó, kapcsolóval és villásdugóval ellátott kábellel rendelkezik, emellett fényerő-szabályozható, így a fény erejét bármikor az aktuális hangulatához igazíthatja.
A vizuálisan lenyűgöző fényhatás elérése érdekében kombinálja az asztali lámpát az Torrano kollekció további darabjaival.
Felhívjuk figyelmét, hogy a fényforrás nem tartozék, így teljes szabadságot kap abban, hogy a lámpa végső megjelenését és a fény erejét pontosan saját elképzeléseihez és az adott helyiség igényeihez igazítsa.
További információk
További információk
| Szín: | fehér |
| Anyag: | szerkezet: fém, márvány, lámpabúra: opálüveg |
| Magasság: | 53 cm |
| Átmérő: | 20 cm |
| Súly: | 6 kg |
| Figyelmeztetés: | Fényforrás: 1 db E14 izzó, max. 40 W (nem tartozék). Védettségi fokozat: IP20. |
| A csomag tartalma: | A csomag tartalma egy 2 m hosszú átlátszó kábel villásdugóval és kapcsolóval. |
| Kollekció: | |
| Letöltés: |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

