A Torrano állólámpa mesterien ötvözi a nemes anyagokat a lágy, kerekded formákkal. Domináns eleme a tömör természetes kőből készült alap, amely megadja a lámpa szükséges súlyát és összetéveszthetetlen karakterét. Ez a robusztus alap folyamatosan megy át az elegáns, karcsú lámpakarba, amely függőleges könnyedséget és egy csipetnyi luxust kölcsönöz a teljes dizájnnak. Mivel a kő természetes anyag, annak színe és erezete minden darabnál eltérő – ez azt jelenti, hogy minden lámpa egyedi műalkotás, saját, megismételhetetlen mintázattal.
A tömör kővel és a fém részletekkel szemben a finom fehér opálüveg búra lágy kontrasztot alkot, amely kellemes, szórt fényt áraszt a helyiségben, tökéletes hangulatot teremtve. A Torrano állólámpa ideális választás a kanapé mellé, vagy bármely olyan üres sarokba, amelyet élettel szeretne megtölteni. Elegáns megjelenésének köszönhetően kiválóan szolgál mindenütt, ahol extra adag fényre és stílusra van szükség. A lámpa 200 cm hosszú kábellel rendelkezik a kényelmes elhelyezés érdekében, az üvegbúrán található praktikus húzókapcsoló pedig finom retro jelleget kölcsönöz neki és megkönnyíti a kezelést. A lámpa emellett dimmelhető (fényerő-szabályozható), így a fény erejét bármikor az aktuális hangulatához igazíthatja.
A vizuálisan lenyűgöző fényhatás elérése érdekében kombinálja az állólámpát az Torrano kollekció további darabjaival.
Felhívjuk figyelmét, hogy a fényforrás nem része a csomagnak, így teljes szabadságot kap abban, hogy a végső megjelenést és a fény intenzitását pontosan saját elképzeléseihez és az adott tér igényeihez igazítsa.
További információk
További információk
| Szín: | bézs, természetes |
| Anyag: | szerkezet: fém, travertin, lámpabúra: opálüveg |
| Magasság: | 145 cm |
| Átmérő: | 30 cm |
| Súly: | 1,22 kg |
| Figyelmeztetés: | Fényforrás: 1 db E27 izzó, max. 60 W (nem tartozék). Védettségi fokozat: IP20. |
| A csomag tartalma: | A csomag tartalma egy 2 m hosszú átlátszó kábel. |
| Kollekció: | |
| Letöltés: |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

