Vigyen egy csipetnyi nosztalgiát otthonába modern köntösben a Cobbler függőlámpával. A klasszikus „vargalámpa" ezen új értelmezése univerzális dizájnjának köszönhetően ideális választás belső terek széles skálájához, a rusztikus stílustól egészen a minimalista városi lakásokig. A jellegzetes pliszírozott üvegbúra nem csupán egy karakteres esztétikai elem, hanem lenyűgöző és egyenletes fényszórást is biztosít, amely azonnal lágyabbá és meghittebbé teszi bármely helyiség hangulatát.
Az üvegkupola mesterien harmonizál a matt fekete és antik sárgaréz fémelemekkel, ami luxus megjelenést és ipari eleganciát kölcsönöz a lámpának. A prémium összhatást és a felszereléshez szükséges rugalmasságot az elegáns, 120 cm hosszú fekete textilkábel és a minimalista fekete mennyezeti takaróelem teszi teljessé.
A maximális kényelem és a megfelelő hangulat megteremtése érdekében a lámpa teljes mértékben kompatibilis a fényerőszabályozókkal, így Ön fokozatmentesen állíthatja a világítás intenzitását a funkcionálistól a pihentető fényig. Felhívjuk figyelmét, hogy a mennyezeti csatlakozó és a fényforrás nem része a csomagnak, ezáltal azonban szabadságot kap, hogy az igényeinek és ízlésének leginkább megfelelő izzót válassza ki, amely leginkább kiemeli otthona egyedi karakterét.
A vizuálisan lenyűgöző fényhatás elérése érdekében kombinálja a függőlámpát az Cobbler kollekció további darabjaival.
További információk
További információk
| Szín: | bézs |
| Anyag: | szerkezet: fém, lámpabúra: üveg |
| Magasság: | 13 cm |
| Átmérő: | 25 cm |
| Súly: | 1,35 kg |
| Figyelmeztetés: | Feszültség: 220-240V, 50-60Hz. Fényforrás: E27 izzó, max. 60 W (a csomagolás nem tartalmazza). Védettségi fokozat: IP20. |
| A csomag tartalma: | A csomag tartalmaz egy 1,2 méter hosszú, fekete textilkábel. |
| Kollekció: | |
| Letöltés: |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

