A négy elbűvölő márvány megjelenésű húsvéti tojás tökéletesen kiegészíti a tavaszi dekorációdat vagy a húsvéti asztalt. Minden üvegtojást dip dye technikával színeztek különböző márvány színekre, és gyönyörű szalaggal kerül szállításra, amely lehetővé teszi, hogy felakaszd szezonális ágacskára, vagy dekoratív kiállítást hozz létre az ablakban.
További információk
További információk
| Szín: | színes mix |
| Anyag: | dip dye technikával színezett üveg, 1,6 m hosszú krémszínű poliészter szalag |
| Magasság: | 7 cm |
| Átmérő: | 5 cm |
| Karbantartás: | Törölje át nedves ruhával |
| Figyelmeztetés: | Ez a termék kézzel készül, ezért kisebb eltérések előfordulhatnak |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

