A Midi Bowls közepes porcelán tálkák készlete ideális snackek, levesek vagy saláták felszolgálására. A tálkák meleg földszínekben vannak mázazva a sötétebbtől a világosabbig, miközben a tál aljának mázatlan része elegáns kontrasztot képez. A porcelán vastagabb szerkezete szobrászati hangulatot kölcsönöz a három tálkának, japán kifejezéssel.
További információk
További információk
| Szín: | fehér, barna |
| Anyag: | porcelán reaktív mázzal |
| Magasság: | 8,5 cm |
| Átmérő: | 19 cm |
| Súly: | 1,5 kg |
| Karbantartás: | Mosogatógépben mosható |
| Figyelmeztetés: | Természetes anyag, szín- és felületbeli eltérések előfordulhatnak |
| A csomag tartalma: | L-es tál: 8,4 x 19 cm, M-es tál: 7 x 16 cm, S-es tál: 6 x 13 cm. |
| Letöltés: |
| Gyártó | Több a Ferm Living márkától |
Minden fogadott és kifizetett megrendelést általában a következő munkanapon expedálunk minden raktáron lévő árura.
Rendelésre gyártott áru esetén a kifizetett megrendeléseket a gyártótól beérkezett áru raktárba érkezését követő következő munkanapon expedáljuk, amiről e-mailben tájékoztatjuk Önt.
A szállítás ingyenes minden 150 € feletti megrendelésre.
A túlméretes szállítás ingyenes minden 2500 € feletti megrendelésre.
Szállítási lehetőségek
|
DPD házhozszállítás |
12,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
DPD csomagpont (Pick-up) |
9,90 € 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Packeta |
3,90 € kis csomag 0 € 150 € feletti megrendelésekre |
|
Túlméretes szállítás |
99 € 0 € 2500 € feletti megrendelésekre |
* A megrendelés 7 napig lesz előkészítve személyes átvételre.
Fizetési lehetőségek
|
Bankkártyás fizetés online |
0 € |
| Előre utalás | 0 € |
| Bankkártyás fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Készpénzes fizetés átvételi ponton | 0 € |
| Utánvét | 1,50 € |

